Відновлено роботу Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва


электронная система


З 17 березня, на території України, де не ведуться активні бойові дії, ЄДЕССБ відновлено надання всіх послуг, які надавались до початку війни, зокрема:

- завантаження проєктної документації на будівництво об’єктів, 
- проведення експертизи об’єктів, 
- видача містобудівних умов та обмежень, 
- отримання права на виконання підготовчих та будівельних робіт та інших,
- прийняття об’єктів в експлуатацію.

Незважаючи на всю складність сьогоднішньої ситуації, держава забезпечить ефективне функціонування сфери будівництва, яка своєю чергою дасть поштовх і підтримає всі суміжні сфери господарства, такі як виробництво будівельної продукції, транспорт, проєктування, забезпечить наявність робочих місць.

«Україна повинна будувати, Україна повинна заробляти, Україна повинна створювати ресурс який не тільки сприятиме перемозі на фронті, але і дозволить відбудувати зруйновані міста та села України», – наголосив Олексій Чернишов, Міністр розвитку громад та територій України.

ДІАМ, органи державного архітектурно-будівельного контролю готові до оперативного надання всіх дозвільно-реєстраційних послуг у сфері будівництва.

Своєю чергою будівельна галузь готова в умовах воєнного стану працювати на благо України, посилюючи її економіку та наближаючи нашу перемогу.


Источник информации: http://budport.com.ua
Размещено: 18.03.2022
Просмотров: 444